CKiKU
Marzec 2023

Wakacje z 11 MBOT

Szanowni Państwo!

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym, zapraszamy Państwa na 16-dniowe szkolenie podstawowe lub 8-dniowe szkolenie wyrównawcze do 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

„Szesnastka” skierowana jest dla osób, które nie posiadają przeszkolenia wojskowego.

Szkolenie wyrównawcze jest dedykowane osobom, które składały już przysięgę wojskową.

Na szkolenia zapraszamy studentów, maturzystów, pełnoletnich uczniów szkół średnich, nauczycieli oraz wszystkie osoby, które chcą spróbować swoich sił w mundurze.

Dwa terminy do wyboru:

Szkolenie podstawowe

I termin: 24 czerwca - 9 lipca
II termin: 8 września - 23 września

Szkolenie wyrównawcze

I termin: 24 czerwca - 1 lipca

II termin: 8 września - 15 września

Uroczyste przysięgi nowo wcielonych zaplanowano odpowiednio na 9 lipca br. w Zakopanem oraz 23 września br. w Miechowie.

Wszystkich zainteresowanych wstąpieniem w szeregi 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej zachęcamy do skorzystania z pomocy dedykowanego rekrutera z właściwego terytorialnie powiatu (dane kontaktowe na stronie https://rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl).

Istnieje także możliwość złożenia wniosku w najbliższym Wojskowym Centrum Rekrutacji WCR (dawniej WKU) lub poprzez platformę internetową ePUAP.

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Aleja Mickiewicza 21, 31-120 Kraków