CKiKU
Maj 2024
Udostępnij:

Seminarium naukowe dla pracowników URK pt. „Współczesne wyzwania naukowe – nauki o zarządzaniu i jakości, ekonomia i finanse, matematyka”


16 maja 2024 r. w godzinach od 9:00 do 14:00 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (al. 29 Listopada 46) odbędzie się seminarium naukowe dla pracowników URK pt. „Współczesne wyzwania naukowe – nauki o zarządzaniu i jakości, ekonomia i finanse, matematyka”.

Podczas seminarium będziemy mieli okazję wysłuchać interesujących prezentacji prowadzonych przez wybitnych specjalistów z różnych dziedzin nauki. Tematyka spotkania dotyczyć będzie m.in. roli ekonomii w innych dyscyplinach naukowych, rozwoju nauki o zarządzaniu i jakości, a także matematyki jako nauki dedukcyjnej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naukowców, doktorantów oraz studentów zainteresowanych omawianymi tematami. To doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy oraz wymiany poglądów z innymi pasjonatami nauki. Podsumowanie seminarium oraz dyskusja zostaną poprowadzone przez profesorów Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Będzie to także okazja do zadania dodatkowych pytań oraz podsumowania omawianych zagadnień.

Zapraszamy do udziału w seminarium naukowym, które zapowiada się jako przestrzeń bogata w wiedzę i inspirację dla wszystkich uczestników!

Organizatorzy seminarium:

prof. dr hab. Marek Ptak – koordynator dyscypliny matematyka

dr hab. inż. Wioletta Knapik, prof. URK – koordynator dyscypliny nauki o zarządzaniu i jakości

dr hab. inż. Tomasz Wojewodzic, prof. URK – koordynator dyscypliny ekonomia i finanse

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Seminarium naukowe - plakat

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Aleja Mickiewicza 21, 31-120 Kraków
rector[a]urk.edu.pl
NIP: 675 000 21 18    REGON: 000001815    ESP: /URKRAKOW/skrytka
  
© 2024 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie